T:+90 212 322 8100

İPEK BULGUR

Temelleri 1990 yılında atılan İpek Bulgur Fabrikası, 1994 yılından beri Mardin'deki modern tesislerinde, bereketli Mardin Ovasının en kaliteli buğdaylarını işleyerek Tay, Cemeli, Kandahar, Marida ve Erdoba markaları ile üretim yapmaktadır.

- Sade Pilavlık Bulgur

- Pilavlık  Bulgur

- Köftelik Bulgur

- İçli Köftelik Bulgur

- Şiş Bulgur

- Aşurelik

 

Şehriyeli Bulgur, üreten İpek Bulgur,  ulaştığı 40.000-50.000 ton/yıl kapasitesi ile, her tip ve miktardaki ihtiyacı, yüksek kalitede ve istenilen zamanda karşılayacak yetenektedir.

Kendi bünyesinde bulunan Kalite kontrol laboratuvarı, sahip olduğu ürün ve yönetim

sistemi kalite belgeleri, AR-GE ve ürün geliştirmeye verdiği önem, İpek Bulgur'un her yıl artan oranlarda İhracat yapmasına yardımcı olmaktadır. Bugün,üretiminin büyük payını Irak başta olmak üzere bir çok ülkye ihraç eden İpek Bulgur, ürünlerinin kalitesi, müşteri isteklerine verdiği hızlı cevaplar ile sektörünün büyük kuruluşlarından birisi haline gelmiştir.

 

Kaliteli ve yüksek verimde ürün alabilmek için, sürekli makine parkını modernize eden, bu amaçla gelişen yeni teknolojileri takip eden İpek Bulgur, aynı hassasiyete personel politikasında da sahiptir. 

Kalifiye ve yetişmiş personeli, personel eğitimine verdiği önem, son teknoloji üretim tesisleri ve 24 saat üretim yapma yeteneği ile sektördeki saygın yerini pekiştirmiştir.

Bu kategoriden diğerleri: « SATIŞ NOKTASI EMİROĞLU TEKSTİL »

Yorum Ekle

yukarı çık
Haberdar Olmak İçin Kaydolun