T:+90 212 322 8100

Yazdır

YZB 2015

Hakkında

Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen, organize gıda perakendesinin en büyük organizasyonu olan Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı ve Fuarı’nın yedincisi, 15 - 16 Nisan 2015 tarihleri arasında, Haliç Kongre Merkezi’nde, üretici ve tedarikçi firmalar ile yerel zincir marketleri bir araya getirerek, 6790 profesyonel ziyaretçi ile buluşturmuştur.

53’ü sponsor olmak üzere toplam 68 firmanın katılımıyla 300’ün üzerinde markanın temsil edildiği organizasyonda; “Dönüşümü Başlat Geleceği Kazan” ana temasıyla 2013 yılında “İnsan”, 2014 yılında “Marka” konuları ele alınmış, 2015 yılında ise “Teknoloji” temasıyla hedeflenen dönüşüm tamamlanmıştır.

İki gün süren program alanında yetkin 31 konuşmacıyı 16 oturumda ağırlamış; konferans programı teknolojinin alışveriş alışkanlıklarımızı nasıl etkilediğinden geleceğin marketlerine, ödeme sistemlerinden Online alışverişe, market ekipmanlarından güvenlik sistemlerine kadar birçok konuya dair, katılımcılarının yeni bakış açıları kazanmaları adına önemli katkılar sağlamıştır.

Birinci gün sunuculuğunu Didem Arslanoğlu’nun; ikinci gün sunuculuğunu Ali Sunal’ın üstlendiği organizasyon tüm dinleyicilerin beğenisini kazanan interaktif bir konferans ortamında gerçekleştirilmiştir.

YZB Show’a ayrı bir renk katan yılların usta oyuncusu Ali Poyrazoğlu kendine has yorumuyla hayata dair önemli anekdotlarını paylaştığı YZB sahnesinde yine devleşmiş; ‘Eğitim için gelişim için mazeret yok’ diyen Dr. Şaban Kızıldağ geleceği kazanmak için mazeretlerimizden nasıl sıyrılmamız gerektiğini tüm katılımcılarla paylaşmıştır.

TOFD Sanat Atölyesinin sahnelediği Rüya ve Maskeler dans gösterisi YZB’nin en farkındalık yaratan gösterilerinden biri olarak ötekileştirmemeye giden yolun empati kurmaktan geçtiğinin altını çizmiş; duygusal anlara ev sahipliği yapmıştır.

Haliç Kongre Merkezi Galata Balo Salonunda Hayat Kimya’nın sponsorluğunda düzenlenen Gala Yemeği’nde Işın Karaca tüm katılımcılara keyifli bir gece yaşatmıştır.

Türk perakende sektörünün önde gelen markalarının modern tasarımlı stantlarının sergilendiği fuarımız ve alanında uzman konuşmacılardan oluşan konferans programımız ile yıllardır başarıyla gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuzda, siz değerli üretici ve tedarikçi dostlarımızı perakendeye yön veren kuruluşlar arasında görmenin büyük mutluluğu içerisindeyiz.

 

İşbirliği ve desteğinizin devamıyla sektörümüzün gelişimine katkıda bulunarak ve her geçen yıl daha da büyüyen hedeflerle, sektöre yön veren bu büyük organizasyonun iş ortakları olarak YZB 2016’da tekrar buluşmak dileğiyle.

Katılımcı Bilgileri

 

Sponsorlar

YZB 2024 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun