T:+90 212 322 8100

Farklı kategorilerdeki sponsorluk hizmetleri, firmaların perakendeye yön veren kuruluşlar arasında yer almasını sağlamanın yanı sıra prestijlerine de önemli ölçüde katkı sağlamaktadır.

Organizasyona sponsor olarak katılım sağlayan firmalar organizasyon öncesi ve sonrasında yürütülen kapsamlı iletişim çalışmalarıyla sektör paydaşlarına ve profesyonellerine erişim sağlamaktadır.

Pazarlama iletişimi kapsamında afiş, davetiye, katalog, e-bülten, banner, televizyon ve radyo reklamı, gazete ilanı, Perder bölge toplantıları, YZB basın toplantısı ve İstanbul’un en merkezi noktalarında billboard ve üstgeçitler kullanılarak yürütülen açık hava reklamları, sosyal medya gibi farklı mecralarda hedefe yönelik kapsamlı çalışmalar yürütülmektedir.

YZB 2022 iletişim çalışmaları Eylül ayında başlamıştır ve iletişim takvimi süresince 2 basın daveti 7 basın bülteni servisi gerçekleştirilmiştir. İletişim takvimi süresince 600 medya yansımasının yüzde 12'si yazılı basında, yüzde 2'si TV'de, yüzde 86’sı ise haber portallarında yer bulmuştur.

Yazılı basında yer alan haberlerle 20.565 sütunxcm görünürlük elde edilirken, Interpress verileri doğrultusunda ilgili görünürlük 43,5 gazete sayfasına denk gelmektedir. YZB 2022 iletişim takvimi süresince yürütülen iletişim çalışmaları kapsamında Interpress verileri doğrultusunda 4 milyon 392 bin 177 kişiye erişim sağlanmıştır.

İş birliği ve desteğinizin devamıyla sektörümüzün gelişimine beraber katkıda bulunmak ve her geçen yıl daha da büyüyen hedeflerle YZB 2023’te birlikte olmak dileğiyle…

Katılım Başvurusu

Sponsorlar

Coca Cola İçecek Eczacıbaşı Evyap Sütaş Unilever Ülker
Hayat Kimya Kenton
Danone Eti Fayda Kebir Neslté Parex Sultan Et Torku
Bağdat Baharat Düzey Erpiliç Marmara Birlik Pakmaya Billur Tuz Duru Bulgur Ekici Peynir Lila Kağıt Mars Turkey Şen Piliç
Balparmak Barilla Danet Embi Gıda Kızılay Maden Suyu Kristal Kola Moova Nutricia Perkon Seyidoğlu Tamek Üçge Ünal Peynircilik Zara Balı
YZB 2024 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun