T:+90 212 322 8100

Farklı kategorilerdeki sponsorluk hizmetleri, firmaların perakendeye yön veren kuruluşlar arasında yer almasını sağlamanın yanı sıra prestijlerine de önemli ölçüde katkı sağlamaktadır.

Organizasyona sponsor olarak katılım sağlayan firmalar organizasyon öncesi ve sonrasında yürütülen kapsamlı iletişim çalışmalarıyla sektör paydaşlarına ve profesyonellerine erişim sağlamaktadır.

Pazarlama iletişimi kapsamında afiş, davetiye, katalog, e-bülten, banner, televizyon ve radyo reklamı, gazete ilanı, Perder bölge toplantıları, YZB basın toplantısı ve İstanbul’un en merkezi noktalarında billboard ve üstgeçitler kullanılarak yürütülen açık hava reklamları, mobil uygulama gibi farklı mecralarda hedefe yönelik kapsamlı çalışmalar yürütülmektedir.

YZB 2019 iletişim takvimi süresince toplam 696 haber yayımlandı. Haberlerin 100'ü yazılı basında yer bulurken, 23'ü TV'de, 573'ü ise internet haber portallarında yer buldu.

 

Yazılı basındaki haber çıktıları ile 12.205 sütun x cm görünürlük elde edilirken, bu görünürlük 25.8 gazete sayfasına tekabül etmektedir. Yine yazılı basındaki yansımalarla 9.350.826 kişiye erişim sağlanmıştır. TV'de ise 57 dakika görünürlük sağlanmıştır.

Katılım Başvurusu

Sponsorlar

Coca Cola İçecek Eczacıbaşı Evyap Sütaş Unilever Ülker
Hayat Kimya Kenton
Danone Eti Fayda Kebir Neslté Parex Sultan Et Torku
Bağdat Baharat Düzey Erpiliç Marmara Birlik Pakmaya Billur Tuz Duru Bulgur Ekici Peynir Lila Kağıt Mars Turkey Şen Piliç
Balparmak Barilla Danet Embi Gıda Kızılay Maden Suyu Kristal Kola Moova Nutricia Perkon Seyidoğlu Tamek Üçge Ünal Peynircilik Zara Balı
Haberdar Olmak İçin Kaydolun