T:+90 212 322 8100

Farklı kategorilerdeki sponsorluk hizmetleri, firmaların perakendeye yön veren kuruluşlar arasında yer almasını sağlamanın yanı sıra prestijlerine de önemli ölçüde katkı sağlamaktadır.

Organizasyona sponsor olarak katılım sağlayan firmalar organizasyon öncesi ve sonrasında yürütülen kapsamlı tanıtım çalışmalarıyla sektör paydaşlarına ve profesyonellerine erişim sağlamaktadır.

Tanıtıma yönelik afiş, davetiye, katalog, e-bülten, banner, televizyon ve radyo reklamı, gazete ilanı, Perder bölge toplantıları, YZB basın toplantısı ve İstanbul’un en merkezi noktalarında billboard ve üstgeçitler kullanılarak yürütülen açık hava reklamları, mobil uygulama gibi farklı mecralarda hedefe yönelik kapsamlı çalışmalar yürütülmektedir.

YZB 2018 iletişim çalışmaları süresince TGRT Haber, Ülke TV, Show TV, Star TV, NTV, ATV, Kanal B Bloomberg HT ve Platin Dergisi ile röportaj gerçekleştirildi.

YZB 2018 iletişim takvimi süresince yürütülen iletişim çalışmaları neticesinde 1040 yansıma gerçekleşmiştir. Yansımaların 886’sı internet haber portallarında, 115’i yazılı basında, 39’u ise TV’de gerçekleşmiştir. TV’de gerçekleşen YZB 2018 haberleri ile toplam 130 dakika ekran görünürlüğü yakalanmıştır.

YZB 2018 iletişim çalışmaları kapsamında yazılı basında yer alan haberler ile 14 milyon 469 bin 582 kişiye erişim sağlanmıştır.

YZB 2018 için yazılı basında sayfalara taşınan haberlerin sütun x cm eş değeri 13 bin 911’dir.

Yazılı basında yer alan haberlerin %12’si ulusal dergi, %88’i ise ulusal gazetelerde gerçekleşmiştir. Haberlerin %46’sı ulusal, %41'i yerel, %13’ü ise bölgesel yayınlarda yer bulmuştur.

İş birliği ve desteğinizin devamıyla sektörümüzün gelişimine beraber katkıda bulunmak ve her geçen yıl daha da büyüyen hedeflerle YZB 2019’da birlikte olmak dileğiyle...

 

Katılım Başvurusu

Sponsorlar

Coca Cola İçecek Eczacıbaşı Evyap Sütaş Unilever Ülker
Hayat Kimya Kenton
Danone Eti Fayda Kebir Neslté Parex Sultan Et Torku
Bağdat Baharat Düzey Erpiliç Marmara Birlik Pakmaya Billur Tuz Duru Bulgur Ekici Peynir Lila Kağıt Mars Turkey Şen Piliç
Balparmak Barilla Danet Embi Gıda Kızılay Maden Suyu Kristal Kola Moova Nutricia Perkon Seyidoğlu Tamek Üçge Ünal Peynircilik Zara Balı
Haberdar Olmak İçin Kaydolun