T:+90 212 322 8100

Yazdır

Konferans

Belirlenen ana tema doğrultusunda geleceğe dönük yol haritaları çizilmesine imkan tanıyan YZB’de, 2019 yılında temamızı; içinde bulunduğumuz dönemin nasıl fırsatlar sunduğunu yapıcı bir yaklaşımla ortaya koyduğumuz, + Değer kavramı etrafında şekillendirdik. Ülkemize, sektöre, çevremize DEĞER katmanın ve elimizdekileri daha iyi DEĞERlendirmenin yollarını, zorluklara karşı mücadele etmeye DEĞER durumları, YZB 2019’da değerlendirdik.

Bilgiye sahip olanın değil, bu bilgiyi uzgörüyle geleceği tasarlamak için kullananın başarılı olacağı bir dönem bizleri bekliyor. Ve biz inanıyoruz ki; gelecek yaptıklarımız kadar yapmadıklarımızla da şekillenecek. Geleceksen, YZB 2021’de gelecekteki Sen’i ve perakendeyi konuşacak; "insan odaklı" perakendenin yakın ve uzak gelecekte nasıl gelişeceğini inceleyeceğiz.

Gelecekte nasıl yaşayacak, neler tüketecek ve bu ürünleri nasıl tedarik edeceğiz? Böyle bir perakende ortamında süpermarketler nasıl görünecek ve nasıl hizmet verecek? Hayatımızın içine "gömülü" teknoloji ihtiyaçlarımızı karşılama şeklimizi nasıl dönüştürüyor? İnsani içgüdülerimiz ve doğal ihtiyaçlarımız bu dönüşümü ve teknolojinin gelişimini nasıl yönlendirdi?

15-16 Eylül tarihlerinde düzenleyeceğimiz YZB 2021’de, sektör paydaşlarımızla birlikte tüm bu soruların yanıtları ışığında geleceğimizi tasarlamak için, Haliç Kongre Merkezi’nde 12. kez bir araya geleceğiz.

Bizimle birlikte geleceği kurgulamaya hazır mısınız?

Konferans Başvurusu

Haberdar Olmak İçin Kaydolun