T:+90 212 322 8100

Yazdır

YZB 2018

Hakkında

Organize gıda perakendesinin zincir market temsilcileri ile sektörün önde gelen ulusal/uluslararası markalarını bir araya getiren Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı ve Fuarı; Türkiye’de perakendenin geleceğine ışık tutan, sektörün buluşma ve iş geliştirme noktası olarak, her yıl heyecanla beklenen bir şölen haline gelmiştir.

YZB’nin 10. yılını, değerli üretici ve tedarikçi iş ortaklarımızın katkısı ve desteği ile, 11-12 Nisan tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde kutladık. 10 yıla damga vurmuş unutulmaz konu ve konuşmacıları güncel gelişmeleri ile sektör profesyonelleriyle buluşturduğumuz 2018 yılı, aynı zamanda çevremizi saran naylon poşetlere karşı başlattığımız çevre bilinci hareketimizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağladı.

8183 sektör profesyonelini, ON’a yakışır 22 konuşmacı ile 10 oturumda buluşturduk. ON’a yakışır zengin içeriğiyle 48’i sponsor 99 firmanın katılımı ve 300 markanın temsili ile gerçekleştirdiğimiz YZB 10 gerçekten unutulmaz oldu.

Etkinlikler kapsamında, 40 kişilik Jukebox Showband, Kumaş Akrobatları ve Ritim Bandosu ekibi sürprizlerle dolu bir açılış gösterisi sundu. Akıllardan hiç silinmeyen “Yüz Kişiye Sorduk…” repliğiyle unutulmazlar arasındaki yerini alan, bir nesli büyüten efsane yarışma; YZB sahnesinde Yerel Zincirleri yarıştırırken ve Kadir Çöpdemir’in sunuculuğunu üstlendiği Kil’li İşler ve Dansa Davet interaktif yarışmaları ile katılımcılar hünerlerini sergilerken keyifli anlara tanıklık ettik.

Yıllardır izleyicilerin televizyon programlarını severek takip ettiği ünlü şovmen Beyazıt Öztürk YZB 2018’e damga vurdu. Ali Ağaoğlu, Kadir Çöpdemir, Osman Çakmak, Saba Tümer ve Ziynet Sali’nin katılımıyla gerçekleşen Beyaz’la YZB Show izleyenlere sohbet ve müzik dolu bir eğlence sundu.

Organizasyonumuzun Gala Yemeğinde, Hilton İstanbul Bomonti’de, Türk pop müziğinin güçlü yorumcusu Burcu Güneş’i konuklarımızla buluşturduk.

Verimli iş birlikleri için 10. kez buluştuğumuz Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı ve Fuarı’nda; yolculuğumuza eşlik eden, ON’un arkasındaki tüm katılımcı firmalarımızın iş birliğine ve desteğine teşekkür ederiz.

Başarılı bir organizasyon geçirdiğinizi ümit ederek, tüm katılımcılarımıza teşekkür eder; her geçen yıl büyüyen hedeflerle yeniden bir arada olabilmeyi temenni ederiz.

YZB 2019’da aynı başarı paydasında buluşmak dileği ile…

Katılımcı Bilgileri

Sponsorlar

YZB 2024 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun