T:+90 212 322 8100

KAHKECİZADE

2007 Yılının ocak ayında imalata başlayarak ilk olarak Türkiye’de Marmara, Karadeniz ve Ege bölgesinde Marketler, Süper marketler, Pastaneler ve Fırınlarda Kahkecizade Meşhur Halep Kahke ve Kurabiyelerini satışa sunmaya başladık.

12.000 Metrekare Açık alan ve 1500 metrekarelik kapalı alanda üretim yaparak günlük ortalama 4 ton Kahke üretimi yapmaktayız.

2007 Yılının ilk yarısında hedefimize ulaşarak Türkiye'deki pazarımızı genişletmek için çalışmalarımızı hızlandırdık. Önümüzdeki yıllarda Kahkecizade Meşhur Kahke ve Kurabiyeleri ismini ve tadını Türkiye'nin 7 Coğrafi bölgesine yaymak istiyoruz.

Kahkecizade Meşhur Kahke ve Kurabiyeleri ismini ve tadını Türkiye'deki hedefimizi tamamladıktan sonra Dünya pazarına sunmayı hedefliyoruz.

10 Adet bayilik ile

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası,

Kocaeli, Sakarya, Gemlik (Sınır), Bilecik (Sınır), Edirne, Malkara, Keşan, Hayrabolu, Babaeski, Lüleburgaz, Kırklareli, Edirne, Şarköy, Vize, Çanakkale, Balıkesir, Bandırma,  Küçükçekmece, Büyükçekmece, Çatalca, Kumburgaz, Silivri, Marmara Ereğlisi, Çorlu, Muratlı, Çerkezköy, Tekirdağ, Saray, Düzce, Bolu, Bursa, Zonguldak, Kastamonu, Bartın, Karabük, Trabzon, Rize, Artvin ve Amasya'da hizmet vermekteyiz.

Amacımız 81 İlde 81 bayilik ile Kahkecizade Meşhur Halep Kahke ve Kurabiyelerini tüketiciyle buluşturmaktadır.

Bu kategoriden diğerleri: « KARGEM GÜR ZEYTİNCİLİK »

Yorum Ekle

yukarı çık
Haberdar Olmak İçin Kaydolun