T:+90 212 322 8100

EUROPACK

Biz “Europack Ambalaj” olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için profesyonel düşünenlerle bir araya geldik. ihtiyacınıza göre başından sonuna tüm Ambalaj Malzemesi, tedarikçisi olarak çözümlemek için hazırlandık.

MİSYONUMUZ

Günümüz pazarının en belirgin özelliği, arz değil talep pazarı olduğu, üretici bazlı değil, tüketici bazlı olduğu düşünülmesi gerektiği gerçeğinden yola çıkarak, kendi müşterilerimizin beklentilerinin yerine getirilmesi ve ihtiyaçlarını bir kez daha gözden geçirmenin zamanıdır. diyoruz.

Biz “Europack Ambalaj” olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için profesyonel düşünenlerle bir araya geldik. ihtiyacınıza göre başından sonuna tüm Ambalaj Malzemesi, tedarikçisi olarak çözümlemek için hazırlandık.

Bizi tanımanız ve sizin hakkınızdaki görüşlerimizi aktarabilmemiz için kısa bir işbirliği gelecekle ilgili pazar kaygılarınızı ortadan kaldırmanın başlangıcı olabilir.

Bilgi ve birikimimizi tecrübenizle paylaşmamıza izin vermeniz dileğimizdir...

VİZYONUMUZ

Gelişen teknolojinin sonucunda küçülen bir dünyada büyüyen globalleşen bir pazar ve rekabet. Siyasi sınırların yerinde kaldığı ve ticari sınırların ortadan kalktığı, ürettiği mal ve hizmetine güvenen firmaların ürün ve hizmetlerini herkese ve her bölgeye satma imkanı sağlamıştır.

Globalleşme pazar rekabetini daha da artıracak ve tahmin edilmeyen boyutlara ulaştıracaktır. Ancak bu gelişmeler beraberinde tehdit ve fırsatlarında yaratacaktır. Tehditler; şiddetlenen rekabet ve belirsizlik, fırsatlar; ise daha fazla pazar olacaktır.

Ülkemizde pazarlama departmanları, gider yaratan birimler olarak görülmüş ve reklama yapılan yatırımın geri dönüşünün uzun süreli ve belirsiz olmasından dolayı hep ikinci plana atılmıştır. Günümüzde yıllık ciroları milyon dolarları aşan şirketler bile pazarlama departmanları kurmakta tereddüt etmekte ve genelde bu hizmeti dışarıdan (outsourcing) temin etmektedirler. Çünkü; pazarlama faaliyetlerinin güçlü olmasıyla daha fazla müşteriye ulaşılabildiği ve pazar payının da aynı oranda arttığı gerçeğini kabul etmişlerdir.

Aynı pazarlama mantığı ile “Europack Ambalaj” da sizlere sunduğu hizmetleri kendi bünyesinde profesyonel kadrosuyla temin etmekte. Böylece maliyetlerin azalmasına katkı sağlanmış, hem de bilgi ve deneyimlerini pazarlama mantığı çerçevesinde hizmete dönüştürmüştür.

  

 

Bu kategoriden diğerleri: « EYMEN AHŞAP EMBİ GIDA »

Yorum Ekle

yukarı çık
Haberdar Olmak İçin Kaydolun