T:+90 212 322 8100

AYSAN RAF

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda uygun çözümler üreten Aysan Dekoratif Raf Sistemleri olarak 1984 yılında civatalı çelik raf üretimi ile sektördeki yerimizi aldık. Kalite ve güvenilirlikten ödün vermeden hedeflerini gerçekleştirme doğrultusunda emin adımlar atan şirketimiz geçen sürede depo rafının yanı sıra ahşap ve metal dekoratif raf sistemlerini de bünyesine ekleyerek büyümüştür.

Marketler gibi satış noktalarından farklı sanayi dallarında hizmet veren önemli markaların depo raflarına kadar geniş bir yelpazede hizmet veren şirketimiz üretim teknolojisini ISO 9001 / ISO 14001 / ISO 18001 kalite yönetim standartlarıyla belgelendirmiştir.

 

Türkiye’de alanında kendini kanıtlamış kurumlara hizmet veren şirketimiz, üretiminin % 40’ını yurt dışına ihraç ederek ülke ekonomisine de katkıda bulunmayı amaç edinmiştir. Şirketimiz bugün, Almanya, Belçika, İsviçre, Bosna Hersek, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Ürdün, Suriye, Kırgızistan ve Özbekistan’a ürün ihracatı yaparak yer aldığı sektörü geliştirmek konusunda önemli adımlar atmaktadır.

 

Aysan Dekoratif Raf Sistemleri olarak, proje aşamasından montaj sürecinin sonuna kadar sorumluluğunu üstlendiğimiz tüm işleri en kısa sürede, en ekonomik koşullarda ve en güvenilir şekilde teslim etmek öncelikli hedefimizdir.

Bu kategoriden diğerleri: « BEYAZ KAĞIT ATAMAN ECZA »

Yorum Ekle

yukarı çık
Haberdar Olmak İçin Kaydolun