T:+90 212 322 8100

AKSU AMBALAJ

AKSU AMBALAJ A.5 1993 yılından itibaren Türkiye'nin her bölgesine sağladığı geniş lojistik ağı, geniş ürün yelpazesi ve uzman Kadrosu ile geçmişte olduğu gibi gelecekte de güçlü bir firma olmayı hedefliyor.

1993 yılında Maltepe'de başlayan perakende satış noktasından, bugün sahip olduğu Pendik-Kurtköy'deki 6000 m2'si kapalı toplam 10.000 m2'lik tesisi ile sektöre hizmet sunmaKta olup, kilitli poşet & buzdolabı poşeti, hışır poşet, naylon torba. PE palet streç ve 6 renk baskılı torba üretimini kendi tesislerinde yapmaktadır. 

Ambalaj seKtöründe SİLVER ve MAİY markaları ile hizmet veren AKSU AMBALAJ, birçok ambalaj fırmasının da distributörlüğunü yapmaKtadır. Türkiye'nin önde gelen endüstriyel son kullanıcıları, toptancılar., catering şirketleri, zincir marKetleri, hastaneler ile diğer birçok kurumsal firmalara ve Maltepe şubemiz ile de nihai kullanıcılara hizmet sunmaKtayız. 

AKSU AMBALAJ A.5 Avrupa ve Asya kıtaları başta olmak zere dünyanın dört yanına yaptığı ihracatlarla da ülke ekonomisine Katkıda bulunmaKtadır. 

Bu kategoriden diğerleri: « ASTAŞ RAF GÜLSAN GIDA »

Yorum Ekle

yukarı çık
Haberdar Olmak İçin Kaydolun