T:+90 212 322 8100

AN GIDA

Bugün onlarca ülkeye Türkiye'nin tadını taşıyan Korhan Pazarlamanın öyküsü 1984 yılında peynir üretimi ile başladı.İhsan Köserecep tarafından bir aile şirketi olarak kuruldu ve başarılı tecrübesiyle 20 yıldır yüksek kaliteli gıda ürünleri üretimini sürdürmekte.Sadece lezzet ve kaliteden ödün vermeden ürün yelpazesini genişletmekle kalmayıp ayrıca Avrupa'daki ofislerinin faaliyetleriyle beraber 30 milyon USD ciro ile Türkiyedeki 500 lider ihracatçı arasında 345. sırada yer almayı başarmıştır.

3000 m² deposu , yarı üretim özellikleri,50 ofis çalışanı ve 100 işçisiyle İstanbuldaki merkez ofisimizden 500 den fazla ürün yelpazesini kapsayabilen karışık gıda konteynerlerinin ihracatı yönetilmektedir.

 

Üretim merkezimiz An Gıda , Türkiyenin verimli bölgelerinden ve İzmir limanına 140 km uzaklıktaki Aydın Bozdoğan da 18.000 m² üzerine kuruludur.Turşu,zeytin,reçel,salamura yaprak,konserve ve hazır yemek yüklemeleri 600 yetenekli personelimizin sağlamış olduğu birinci kalite ve güvenilir servisle direkt olarak yapılabilmektedir.

 

 

Avrupa ofis /depomuz Serafood Belçikanın Brüksel şehrinde yer almakta ve İtalya'dan pirinç ve makarna ,Bulgaristan ve Danimarka'dan da Sera markasıyla peynir ithalatı yapmaktadır.Bunun yanında Dardanel ve Hacışakir gibi bilinen markaların etnik Pazar için tek yetkili dağıtıcısı konumundadır.

 

Diğer Avrupa ofis ve depomuz Anka GmbH Korhan Pazarlama'nın ürünlerini tüm Almanya'ya dağıtmayı hedeflemektedir.Ayrıca,Balparmak ve Piyale gibi firmalarla yetkili dağıtıcı olarak özel anlaşmaları bulunmaktadır.Altı adet kamyonu ve hızlı servisiyle geniş bir dağıtım ağını olanaklı kılmaktadır.

Bu kategoriden diğerleri: « KARALİ ÇAY MERTER HELVA SAN. »

Yorum Ekle

yukarı çık
Haberdar Olmak İçin Kaydolun