T:+90 212 322 8100

Yazdır

Sponsorlar

Farklı kategorilerdeki sponsorluk hizmetleri, firmaların perakendeye yön veren kuruluşlar arasında yer almasını sağlamanın yanı sıra prestijlerine de önemli ölçüde katkı sağlamaktadır.

Organizasyona sponsor olarak katılım sağlayan firmalar organizasyon öncesi ve sonrasında yürütülen kapsamlı iletişim çalışmalarıyla sektör paydaşlarına ve profesyonellerine erişim sağlamaktadır.

Pazarlama iletişimi kapsamında davetiye, katalog, e-bülten, banner, sektörel dergi ilanları, gazete ilanları, Perder bölge toplantıları, YZB basın toplantısı ve İstanbul’un en merkezi noktalarında billboard ve üst geçitler kullanılarak yürütülen açık hava reklamları, sosyal medya gibi farklı mecralarda hedefe yönelik kapsamlı çalışmalar yürütülmektedir.

YZB 2023 iletişim çalışmaları kapsamında toplam 736 haber yansıması gerçekleşmiştir. Haberlerin 64'ü yazılı basında, 3'ü TV'de, 669'u ise haber portallarında yansıma bulnuştur. 23 Ağustos - 30 Eylül tarihleri arasında Interpress verileri doğrultusunda 4.775.925 kişiye erişim sağlanmıştır.

İş birliği ve desteğinizin devamıyla sektörümüzün gelişimine beraber katkıda bulunmak ve her geçen yıl daha da büyüyen hedeflerle YZB 2024’te birlikte olmak dileğiyle…

Katılım Başvurusu

YZB 2024 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun