T:+90 212 322 8100

Yazdır

YZB 2016

Hakkında

Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor 2016 Konferansı ve Fuarı, siz değerli üretici ve tedarikçi iş ortaklarımızın katkıları ve desteği ile 13-14 Nisan tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenmiş ve sektörümüze 8. senesinde de unutulmaz bir perakende şöleni hediye etmiştir.

2016 yılında ‘Durmaksızın tüketen insanoğlu karşısında hiçbir kaynak sınırsız değildir’ fikrinden hareketle kaynaklarımızı nasıl iyi kullanacağımızı Verimlilik teması altında ele almak ve bu konuda farkındalık yaratmak için bir araya geldik. 

Bu kapsamda verimliliğin rekabet gücü için ne kadar önemli olduğunun altını çizerek; pazarlama, operasyon, iş gücü verimliliği konularını inceledik ve 6872 profesyoneli sektörün geleceğine ışık tutan 22 konuşmacı ile 15 oturumda buluşturduk. Yeni fikirleri ve öğrendiklerimizi İyi Kullan’dık.

47’si sponsor olmak üzere 78 firmanın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuzda 300’e yakın markayı temsil ettik. İş birliği imkanını İyi Kullan’dık.

Sokağın ruhundan doğan break dans ile toprağın gücünü yansıtan Anadolu danslarını buluşturan Red Bull Anadolu Break ve deneyimlerini çocuklarla paylaşan ve evrensel barış mesajları veren Anadolu Ateşi Kıvılcım gruplarının dans gösterileri ile ‘Eğlence Şansımızı İyi Kullan’dık. 

Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner’in yeteneklerini gözler önüne serdiği, canlı ve eğlenceli bilardo şovu ve sihirbazlık dünyası Oscarı’nın sahibi Kıvanç ve Burak’ın illüzyon gösterisi ile hep birlikte keyifli anlar yaşadık.

Gala Yemeğinde Şevval Sam’ın buğulu sesinden Rumeli’den, Karadeniz’e, Orta Anadolu’dan, Ege’ye uzanan bir coğrafyanın ezgilerini dinleyerek kulaklarımızda hoş bir tınıyla 2016’ya veda ettik.

Organize gıda perakendesinin önde gelen markalarının yer aldığı fuarımız ve ilham veren konferans programımız ile yıllardır başarıyla gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuzda, siz değerli dostlarımızı perakendeye yön veren kuruluşlar arasında görmenin mutluluğu içerisindeyiz. 

Başarılı bir organizasyon geçirdiğinizi ümit ederek, tüm katılımcılarımıza teşekkür eder; her geçen yıl büyüyen hedeflerle yeniden bir arada olabilmeyi temenni ederiz.

İşbirliği ve desteğinizin devamıyla sektörümüzün gelişimine katkıda bulunarak ve her geçen yıl daha da büyüyen hedeflerle, YZB 2017’de aynı başarı paydasında buluşmak dileğiyle…

 

Katılımcı Bilgileri

Sponsorlar

YZB 2024 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun