T:+90 212 322 8100

Yazdır

YZB 2017

Hakkında

Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor 2017 Konferansı ve Fuarı, değerli üretici ve tedarikçi iş ortaklarının katkıları ve desteği ile, 12-13 Nisan tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenmiş ve perakende sektörüne 9. senesinde unutulmaz bir dönüşüm hikayesi hediye etmiştir.

2017 yılında, bir işletmedeki verimli dönüşümü tesis eden unsurları ortaya koyarak; daha uzun vadede başarılı işletmelere dönüşmek ve verimlilik sağlamanın yollarını değerlendirmek üzere temamızı genişleterek ele almaya devam ettik. Vizyoner verimlilik, iyi verimlilik uygulamaları, pazarlamada verimlilik ve finansta verimlilik alt başlıkları ile verimliliği makro düzeyden mikro düzeye indirgeyerek inceledik. 7584 profesyoneli sektörün geleceğine ışık tutan 22 konuşmacı ile 11 oturumda buluşturduk. Dönüşüme kulak verdik.

Aklın yolu bir, dönüşümün yolu birlik mottosuyla 50’si sponsor olmak üzere 108 firmanın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuzda, 300’ün üzerinde markayı temsil ettik.

Etkinlikler kapsamında, gerçekleştirdiği sahne performansları ile eğlence dünyasının aranılan isimlerinden biri olan elektro keman sanatçısı Giselle Tavilson’un dinamik performansıyla sahnemizi açarken; 3 Dünya şampiyonluğu olan Viki Gómez ve Anadolu Break ekibi üyesi Ferhat Düz’ün BMX ve Break Dans şovları ile heyecanlı anlar yaşadık.

Akıllardan hiç silinmeyen “Yüz Kişiye Sorduk…” repliğiyle unutulmazlar arasındaki yerini alan, bir nesli büyüten efsane yarışma; YZB sahnesinde Yerel Zincirleri yarıştırırken keyifli anlara tanıklık ettik. 2017 sahnesinin kapanışını, izleyenleri oldukça komik ve 'hakiki' bir yolculuğa çıkaran, Yılmaz Erdoğan’ın tek kişilik muhteşem oyunu Münaşaka ile yaptık.

Organizasyonumuzun Gala Yemeğinde, Hilton İstanbul Bomonti’de, farklı ve enerjik sahne performansıyla, güçlü yorumuyla İrem Derici’yi konuklarımızla buluşturduk. 

Verimli iş birlikleri için 9. kez buluştuğumuz Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı ve Fuarı’nda; şirketlerimizin, ülkemizin ve dünyanın geleceğini daha iyiye dönüştürmek adına devam eden yolculuğumuza eşlik eden,  tüm katılımcı firmalarımızın iş birliğine ve desteğine teşekkür ederiz.

Hepimiz için muhteşem olan bu dönüşümde başarılı bir organizasyon geçirdiğinizi ümit ederek, tüm katılımcılarımıza teşekkür eder; her geçen yıl büyüyen hedeflerle yeniden bir arada olabilmeyi temenni ederiz.

YZB 2018’de aynı başarı paydasında buluşmak dileği ile…

Katılımcı Bilgileri

Sponsorlar

YZB 2024 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun