T:+90 212 322 8100

Yazdır

YZB 2019

Hakkında

Organize perakende sektörüne ürün ve hizmet sağlayan üretici ve tedarikçi firmalar ile zincir marketleri bir araya getiren, iş birliği kanallarını güçlendiren, konferans ve fuar katılımı kapsamında katılımcılarına eşsiz bir atmosfer sunan Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) Konferansı ve Fuarı’nın on birincisi, 17-18 Nisan 2019 tarihlerinde, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenmiştir.

Focus Fuar ve Kongre Yönetimi ile Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen organizasyon, Türkiye’de perakendenin geleceğine ışık tutan, sektörün buluşma ve iş geliştirme noktası olarak, her yıl heyecanla beklenen bir şölen haline gelmiştir.

Belirlenen ana tema doğrultusunda geleceğe dönük yol haritaları çizilmesine imkan tanıyan YZB’de, 2019 yılında temamızı; içinde bulunduğumuz dönemin nasıl fırsatlar sunduğunu yapıcı bir yaklaşımla ortaya koyduğumuz, + Değer kavramı etrafında şekillendirdik. Ülkemize, sektöre, çevremize DEĞER katmanın ve elimizdekileri daha iyi DEĞERlendirmenin yollarını, zorluklara karşı mücadele etmeye DEĞER durumları, YZB 2019’da değerlendirdik.

7610 sektör profesyonelini, dinlemeye DEĞER 25 konuşmacı ile 12 oturumda buluşturduk. 41’i sponsor olmak üzere DEĞER katan 97 firmanın katılımı ve 300’ün üzerinde markanın temsili ile gerçekleştirdiğimiz YZB 11 unutulmaz oldu.

Etkinlikler kapsamında, gerçekleştirdiği sahne performansları ile eğlence dünyasının aranılan isimlerinden biri olan elektro keman sanatçısı Giselle Tavilson ve dans ekibinin dinamik performansıyla enerji dolu sahnemizi açtık. Her biri kendi alanında çok yetenekli dansçıların Red Bull Dance Your Style mücadelesinde, en iyileri oylarımızla belirlerken; sıra dışı bir heyecana ortak olduk.

Kendi odasından yaptığı talk şovları bir adım öteye taşıyarak seyirci karşısına çıkan, plaza hayatından cast ajanslarına, beyaz yaka dramlarından sosyal medyadaki davranış bozukluklarına kadar birçok konuyu kendine has üslubuyla irdeleyen Kaan Sekban ile keyifli anlara tanıklık ettik.

Ahlat Ağacı ve Ölümlü Dünya filmlerindeki başarılı performansı ve Güldür Güldür Show’daki stand up gösterisiyle ülkenin mizah gündemine oturan Doğu Demirkol, tek kişilik gösterisiyle YZB 2019 sahnesinde devleşirken kahkaha dolu bir performansa tanıklık ettik.

DEĞER katan iş birlikleri için 11. kez buluştuğumuz Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı ve Fuarı’nda; yolculuğumuza eşlik eden, DEĞERli tüm katılımcı firmalarımızın desteğine teşekkür ederiz.

Katılımcı Bilgileri

Katılımcılar

YZB 2024 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun