T:+90 212 322 8100

Anthony Galie

Amerika'nın en ünlü psikoterapistlerinden olan Anthony Galie, iş dünyasında konsantrasyon ve başarı sırrının yaratıcısı ve Amerika’nın en tanınmış psikoterapistlerindendir. Anthony Galie’nin en önemli çalışmalarının başında “İş Dünyasında Bilinçaltı” gelmektedir.

Rutgers Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Florida Atlantic Üniversitesi’nden yüksek lisans derecesini almıştır.

Galie, Prudential Sigorta, Fedex, Walmart, Sprint gibi Amerika’nın ve Avrupa’nın en büyük işletmelerinde ve önde gelen üniversitelerinde seminerler vermektedir. Seminerleri, iş yerlerinde motivasyonun sürekli olarak yüksek tutulması konusuna yeni bir bakış açısı getirmektedir. Çalışanların hedeflerine sadece bir kaç gün yoğunlaşabilmesi, sonrasında performansların hızla düşmesini işleyen Galie’nin seminerleri bu sorunun ortadan kaldırılması ve çalışan performansının arttırılması üzerine kurulmuştur.

Galie, seminerlerinde kişilerin olumlu bir bakış açısı yaratabilmesi ve konsantrasyonlarını geliştirebilmesi için bilinçaltının nasıl kullanması gerektiğini interaktif şekilde anlatmaktadır.


Büyük Hedefler İçin Yüksek Motivasyon

Bilinçaltındaki Potansiyel Gücün Açığa Çıkarılması

17 NİSAN PERŞEMBE | 10:30 - 12:00 | HALİÇ SALONU | ORUTUM DİLİ: İNGİLİZCE

Anthony Galie insanın bilinçaltı potansiyelini, hipnoz tekniklerini kullanarak sunduğu sahne şovuyla gösteriyor. Anthony Galie, bireylerin ve şirketlerin marka olmak için negatif duygulardan arınarak yeni bir enerjiyle kendilerini yeniden tasarlamaları konusunda harekete geçmelerini sağlıyor.

Amerika’nın en tanınmış psikoterapistlerinden olan Anthony Galie, “İş Dünyasında Bilinçaltı” konusu ile, Fedex, Walmart, gibi Amerika’nın ve Avrupa’nın en büyük işletmelerinde ve önde gelen üniversitelerinde seminerler vermektedir.

YZB 2024 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun