T:+90 212 322 8100

Dalin | Bebek Bakım Uzmanı

Yıllardır güvenle kullandığımız Kopaş Kozmetik ürünleri. Bilim İlaç'ı da bünyesinde bulunduran Bilfar Holding'in Çerkezköy tesislerinde üretilrnektedir. 24 bin metrekareye yayılan tesislerimnizde üretim, en son teknolojinin tüm olanakları kullanılarak büyük bir dikkat ve Titizlikle yapılmktedır. Hammadde seçiminden paketlemeye ürün kalite testlerinden değıtıma kadar her biri konusunda uzman çalışanlerımız üretimin her aşamasında aynı özeni ve yetkinliği gösterirler.

Kişisel bakım ürünleri gibi insan sağlığı ile doğrudan ilgili olan ürünlerimiz için, AR-GE ve üretim aşamalarında devamlı alarak uyguladığımız kapsamlı testler ve analizler, yıllardır tüketicilerimizin bize duyduğu güveni korumak adına hassasiyetle uygulanır.Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Kopaş Kozmetik her yaştan ve her kesimden tüketiciye hitap eden ürünler sunar. Dalin ise yıllardır, anne ve bebeklerin bir numaralı tercihi olmuştur.
Voilo. Blix Bvien. Cire Rseptine de yine tüketicilerce beğenilen ve tercih edilen ürünlerimizdir.

Kopaş Kozmetik alarak saç tasarım profesyonellerine de Revlon seç ürünleri, balo saç boyası, Alix likit boya ve Rlb, saç tasarım grubu ile Ekinoks Profesyonel saç bakım ürünleri gibi birçok seçkin ürün ile seslenmekteyiz. Kopaş Kozmetik'in son büyük hamlelerinden biri ise yıllardır tüketicinin sadakatinden bir şey kaybetmediği, kategorisinin güçlü ve başarılı markası Sesu ile Ağda ve Depilatuar ürünleri grubunu bünyesine katmış olmasıdır.  

Son Düzenlenme Pazartesi, 28 Ocak 2013 14:59
yukarı çık
YZB 2024 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun