T:+90 212 322 8100

Lila Kağıt | Temizlik Kağıtlarında Yeni Dönem

Dünya standartlarında temizlik kağıtları üretmek, ülkemizdeki hijyenik ve sağlıklı kağıt malzemesinin kullanımını artırmak ve gelişen Türkiye pazarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2004 yılında temizlik kağıtları sektörüne yatırım kararı alan Marmara Şirketler Grubu tarafından 2005 yılında Çorlu’da kurulan Lila Kağıt, 2007 yılının Kasım ayında üretime başlamıştır.

Toplamda 100.000m2’lik bir alanda kurulmuş olan Lila Kağıt, 24.01.2012’de tamamlanan yeni yatırımıyla, kağıt üretiminde 150.000 ton kapasiteye ulaşmanın ilk adımını atmış,sadece Türkiye’nin değil, Doğu Avrupa ,Ortadoğu, Kafkaslar ve Afrika bölgelerindeki tek kampüs altındaki en büyük kağıt üretim tesisi olmuştur. Bu yeni yatırımıyla Lila Kağıt, en son teknolojilerle ürettiği yenilikçi, kaliteli ve iddialı ürünleriyle Türkiye temizlik kağıtları pazarında lider olmayı hedeflemektedir.

Lojistik imkanlar dahilinde, dünyanın her yerine her cins kağıt bobin satışı yapılabilmektedir.

Lila Kağıt en son teknolojilerle ürettiği yenilikçi, kaliteli ve iddialı ürünleriyle Türkiye temizlik kağıtları pazarında lider olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda Sofia, Maylo,  Berrak ve Nua Professional markaları altında topladığı tuvalet kağıdı, havlu, peçete ve mendil çeşitleriyle tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır. 

Son Düzenlenme Pazartesi, 21 Ocak 2013 14:56
yukarı çık
Haberdar Olmak İçin Kaydolun