T:+90 212 322 8100

KAMAŞ BAHARATLARI

 

Aşınızın aşkı kamaş baharatları 4.sü düzenlenen Yerel Zincirler Buluşuyor  fuarında yerini almıştır. Firmamız baharat kültürü üzerine yaptığı araştırmalarla bundan sonraki zamanlarda da adından söz ettirmeye devam edecektir.

 

 

Kurulduğu günden itibaren başarılı çalışmaları ve kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışıyla Kamaş Baharatları uluslararası alanda ihracat yapan, gelecek nesillere daha faydalı olmayı temel amaç edinen bir firmadır. Başarıya giden yolda; kaliteli, güvenilir, istikrarlı bir büyümeyle, gelişmiş teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak profesyonel ekibi ile Kamaş Baharatları her zaman en iyi hizmet kalitesiyle yakınınızda olacaktır.

İlk günkü gibi çalışma heyecanı ve senelerin verdiği tecrübe ile Kamaş Baharatları 'aşınızın aşkı' olmaya devam edecektir.

Akdeniz , Doğu, Güneydoğu, Doğu Ege ve Marmara bölgesinde yapılanmasını tamamlayan Kamaş Baharatları  2012 yılında Batı Ege, İç Anadolu ve Karadeniz  bölge müdürlüklerini açarak Anadolu yapılanmasını tamamlayacaktır. Ülkemizin, baharat  değerlerini  yakın ve uzak ülkelere ihraç etmeye devam edecektir. Doğrudan ve dolaylı olarak yapmış olduğu ihracat  ağını 2012 yılında da geliştirecektir.

Sofralardaki yemekleri daha lezzetli nasıl kılarız, kamaş baharatın sihirli gücünü damaklarda nasıl lezzet-i şahane deryası yapabiliriz onun çalışmaları içindeyiz. Biliniz ki biz daima en   yakınınızdayız.

 

 

Yorum Ekle

yukarı çık
Haberdar Olmak İçin Kaydolun