T:+90 212 322 8100

EMBİ GIDA

1994 yılında Bereket Yufka adı altında günlük 600-700 kg yufka imalatıyla girdiğimiz gıda sektöründe 2005 yılında EMBİ GIDA SAN. İÇ ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Olarak isim değişikliği ile sektörün kullandığı en son teknoloji ile üretimimize 800 m2 saha üzerinde 3 kattan oluşan üniteleri ve 200ton/Ay Yufka, 40 ton/Ay Mantı üretim kapasitesi ile yufka mantı ve unlu mamulleri üretiminde hizmet vermektedir.

1994 yılında Bereket Yufka adı altında günlük 600-700 kg yufka imalatıyla girdiğimiz gıda sektöründe 2005 yılında EMBİ GIDA SAN. İÇ ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Olarak isim değişikliği ile sektörün kullandığı en son teknoloji ile üretimimize 800 m2 saha üzerinde 3 kattan oluşan üniteleri ve 200ton/Ay Yufka, 40 ton/Ay Mantı üretim kapasitesi ile yufka mantı ve unlu mamulleri üretiminde hizmet vermektedir. Türkiye’nin önde gelen yufka ve mantı üreticilerinden biri olup, tecrübesi 15 yılı aşkın süreye dayanmaktadır. Ürün çeşitlerini sürekli arttıran; ISO 22000:2005 Gıda Güvenirlik Sistem Belgesi, ISO 9001:2008 Kalite ve Sistem Sertifikası, TSE Hizmet Yeterlilik Sertifikalarına sahip olan EMBİ, BAŞTA YUFKA ÇEŞİTLERİ (BAKLAVALIK BÖREKLİK) ve mantı olmak üzere Katmer, Gözleme, Bazlama, Sigara Böreği, Kadayıf, Lavaş, Kemalpaşa, Şekerpare, Erişte üretim ve satışına yapmaktadır. Sunduğu hizmet ve kalite ile kendi sektöründe fark oluşturmaktadır.

İleri teknoloji ile kurulmuş olan tesiste, ürünlerimiz günlük üretilmekte paketlenmekte ve gelişmiş pazarlama ağıyla müşterilerine zamanında hizmet vermektedir. EMBİ, ürünlerini Türkiye pazarına yüksek kalite standartlarında sunmakta, ürün yelpazesini ve pazarını sürekli genişleterek birçok ülkede yerini almayı hedeflemektedir.

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmaları ve AR-GE faaliyetleri sayesinde ürettiği yeni lezzetler ve kalitesiyle her geçen gün artarak tüketilen EMBİ ürünleri KALİTEDE 1 İNCİ! ÇÜNKÜ EMBİ, ÜRETİMDE 1 İNCİ…

Bu kategoriden diğerleri: « EUROPACK ELİTA YAĞ »

Yorum Ekle

yukarı çık
Haberdar Olmak İçin Kaydolun