T:+90 212 322 8100

EKİCİLER SÜT GIDA

Ekici Ailesi 50’li yıllarda girdiği peynir işini, bugün Türkiye genelinde dağıtım yapan, hatta yenilikçi yaklaşımlarıyla Türkiye’de peynir sektörünü büyüten bir şirket haline dönüştü. Türk ekonomisindeki tüm çalkantılara, bulunduğu sektördeki her türlü gelişim ve değişime ayak uyduran şirket, bugün 12 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere, toplam 20 bin metrekareye sahip modern tesislerinde günde 300 ton süt işlemekteyiz.

Bugüne kadar hep peynirin en iyisini, en kalitelisini üretmek için çalıştık. Bizim sektör içindeki misyonumuz; Peynirde Yüksek Kalite Standardının olabileceğini göstermek ve tüketicimizi lezzetli peynirlerle buluşturmak.

 

Kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atan Ekici peynir; insan, marka ve teknolojiye sürekli yatırım yaparak, sektördeki gelişim ve kalıcılığını da garanti altına almaktadır. Müşterilerimize daima sağlıklı ürünler sunmak için deneyimli ve eğitimli personelimizle hammaddenin temin edildiği noktadan başlayarak, son ürüne kadar, bütün aşamaları Kalite Kontrol Laboratuarı ile denetim altında tutmaktayız.

YZB 2012'ye katılış amacımız:

Firmamız uzun yıllardır Türkiye genelinde yerel zincir müşterileri ile ticaret yapmaktadır. Yerel zincirlerin firmamız toplam cirosu içindeki payı oldukça önem arz etmektedir.  Münferit dönemlerde olduğu gibi bu platformda da birlikte olmak bizi mutlu edecektir.

YZB 2012'den beklentilerimiz:

Ekici Peynir olarak, her sene çok daha iyi olduğuna inandığımız bu organizasyonda yerel perakende yetkilileriyle bir arada olmak, onlara her türlü desteği verdiğimizi göstermek bizim için önem arz etmektedir. Bu organizasyonun, firmamızla ilgili önemli gelişim ve değişimleri paylaşmak için çok önemli bir platform olduğunu düşünüyoruz.

YZB 2012 hakkında görüşleriniz:

“Yerel Zincirler Buluşuyor” organizasyonuna her sene düzenli olarak katılıyor ve ne kadar geliştiğini yakından takip ediyoruz. 2012’de de bu organizasyonun geçen senelere göre çok daha başarılı geçeceğine inanıyoruz.

Bu kategoriden diğerleri: « ELİTA YAĞ DURU BULGUR »

Yorum Ekle

yukarı çık
Haberdar Olmak İçin Kaydolun