T:+90 212 322 8100

Duru Bulgur

DURU BULGUR GIDA SAN. TİC A.Ş. üretim merkezi Karaman’da bulunan Türkiye’nin önde gelen bulgur üreticisidir. 1935 yılında Ziya Duru’nun temellerini attığı firma, o günden bugüne tüketicileri için her zaman en kaliteli, en lezzetli ürünleri sunmak için çalışmış ve bunu kendine misyon edinmiştir.

Modern tesislerinde geleneksel bulgur lezzetini oluşturan DURU BULGUR,

tecrübeli 305 personeli ve günlük 200 ton bulgur kapasitesi ve Türkiye ve Avrupa’da yaygın dağıtım sistemi ile müşterilere en iyi hizmeti sunmaktadır. DURU BULGUR, bulgur üretimi dışında bakliyat işlenmesi ve paketlenmesi ile uğraşmaktadır. Pirinç, kırmızı mercimek, yeşil mercimek, fasulye, aşurelik buğday ve patlayan mısır paketlediğimiz ürünlerin belli başlılarıdır. Müşterilerimize en lezzetli ve en kaliteli ürünleri, standart ambalajlarımızda, istenilen zamanda, eksiksiz, kusursuz ve sağlam olarak teslim etmekte; ürünümüzün tüketici tarafından tüketilene kadar sahibi olup, kendimize güvenmekteyiz.

İşimize ve kaliteye verdiğimiz önemin göstergesi olarak sahip olduğumuz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Belgemizi gösterebiliriz. Ayrıca Almanya TUV-CERT’TEN aldığımız HACCYP GIDA HİJYEN BELGESİ el değmeden oluşan bulgurumuzun sizlere en hijyenik şekilde oluşması için gösterdiğimiz önemin bir kanıtıdır. Yurt içi piyasası dışında ihracata da ağırlık veren DURU BULGUR, BAŞTA Avrupa birliği ülkelerinden Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, İngiltere, Danimarka, Avusturya, İsveç olmak üzere Norveç, Arnavutluk, Mısır, Kıbrıs, ABD,Avustralya,Bosna Hersek ve Libya’ya ihracatı bulunmaktadır. Üretiminin %40’ını ihraç eden DURU BULGUR, ihracatının hepsini kendi markası altında yapmaktadır.

Son Düzenlenme Çarşamba, 23 Ekim 2013 12:54
yukarı çık
Haberdar Olmak İçin Kaydolun