T:+90 212 322 8100

HÜNKAR GIDA

50 yıllık tecrübenin birikimiyle 2002 yılında  sağlam temellerle sektöre giren hünkar gıda mak.san. ve tic.ldt şti kısa zamanda azımsanmayacak bir başarı gösterip pazarda büyük bir yer almıştır.Bu başarının arkasında üretimden dağıtıma her kademede müşteri memnuniyetini öncelikli kılan , kalite ve gıda güvenliğinden  taviz vermeyen  bir politika izlemesidir.

Ürün tedarikçilerini özenle seçerek 3400m2 lik modern tesislerinde hijyenik bir ortamda el değmeden üretim yapan Hünkar Gıda, tecrübeli ve eğitimli personeli ile yıllık 30.000 tonluk kapasiteyle çalışmaktadır.Türkiye de neredeyse tüm illere direk veya dolaylı yollarla talepleri karşılayıp müşterilere istenilen zamanda , eksiksiz, kusursuz, ve sağlam ürün teslim ederek en iyi hizmeti sunmaktadır.Yurtdışında ise Avrupa ,Afrika ,Asya ve Ortadoğu ülkelerine ihracat yaparak kendini ispatlamıştır.

Ayrıca Hünkar Gıda Avrupa birliği gıda normlarına uygun üretim yaptığını ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemlerini kurup ve sertifikalarını alarak tescillemiştir.Firmamız tüketiciye sunduğu her ürüne gösterdiği özenin mükafatı olarak ürün ve de hizmet bazında TSE belgeleri de almaya hak kazanmıştır.

Bu kategoriden diğerleri: « KEBİR SÜT AROMA »

Yorum Ekle

yukarı çık
YZB 2023 Hakkında Tüm Güncellemelerden Haberdar Olmak İçin Kaydolun